
Maskingtape Sensitive
Op voorraad
€ 1,74 € 4,84Prijsklasse: € 2,11€ 1,74 tot € 5,86€ 4,84 Incl. BTWExcl. BTW
€ 3,93 € 5,67Prijsklasse: € 4,76€ 3,93 tot € 6,86€ 5,67 Incl. BTWExcl. BTW
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Maat | 24 mm x 50 m, 36 mm x 50 m |
| Merk | Woodfield |
| Categorie | Maskingtape |
| Breedte rol | 24 mm, 36 mm |
| Lengte rol | 50 m |
| Kenmerken | Uv-bestendig, vezelversterkt |
| Ondergond | Verschillende ondergronden |
| Kleefkracht | Sterk klevend |
| Inzetduur binnen | 6 maanden |
| Inzetduur buiten | 3 maanden |
Woodfield Fine-Line Superieur maskingtape is ontwikkeld voor vakmensen die betrouwbaarheid en precisie nodig hebben. De tape hecht uitstekend op verschillende soorten ondergronden zoals hout, verf, stucwerk en kunststof en blijft langdurig goed zitten zonder los te laten. Deze Fine-Line Superieur tape is ideaal voor schilders, stukadoors en professionals in de automotive branche dankzij de hoogwaardige samenstelling en fijne verwerkingskwaliteit.
Ondanks de sterke kleefkracht laat de tape zich na gebruik schoon verwijderen zonder lijmresten. De tape is speciaal ontworpen voor het creëren van strakke lijnen en is ook geschikt voor binnen en buiten gebruik. Dit maakt de Fine-Line Superieur tape een uitstekende keuze voor gedetailleerd afplakwerk of intensief professioneel gebruik.

Op voorraad
€ 1,74 € 4,84Prijsklasse: € 2,11€ 1,74 tot € 5,86€ 4,84 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 4,34 € 6,64Prijsklasse: € 5,25€ 4,34 tot € 8,03€ 6,64 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 6,07 € 7,45Prijsklasse: € 7,34€ 6,07 tot € 9,01€ 7,45 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 1,77 € 4,65Prijsklasse: € 2,14€ 1,77 tot € 5,63€ 4,65 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 3,10 € 4,71Prijsklasse: € 3,75€ 3,10 tot € 5,70€ 4,71 Incl. BTWExcl. BTW