KIP 3301 Ultra Sharp
€ 7,96€ 6,58 Incl. BTWExcl. BTW
Specificaties
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Maat | 24 mm x 50 m |
| Merk | Kip |
| Categorie | Maskingtape |
| Breedte rol | 24 mm |
| Lengte rol | 50 m |
| Ondergond | Gladde en ruwe ondergonden |
| Kleefkracht | Gebalanceerd klevend |
| Inzetduur binnen | 3 weken |
| Inzetduur buiten | 7 dagen |
| Temperatuurbestendigheid | tot 80°C |
| Kenmerken | Uv-bestendig |
Productomschrijving
De 3301 Ultra Sharp is gemaakt van Japans washi rijstpapier met aan de randen van de tape een poedervorming van polymeer. Wanneer de polymeer poederranden in aanraking komt met watergedragen verf of lak onstaat er een gel. Deze gel sluit de holle ruimten af en voorkomt dat er verf onder de tape loopt.
De kleeflaag heeft een medium tack, waardoor de tape optimaal hecht op gladde en ruwe gestructureerde ondergronden zoals deurkozijnen, houten deuren, geschilderde wanden, plinten, glas en metaal. Tegelijkertijd laat KIP 3301 Ultra Sharp zich schoon verwijderen zonder lijmresten of beschadigingen aan de ondergrond.
