
Maskingtape Sensitive
Op voorraad
€ 1,74 € 4,84Prijsklasse: € 2,11€ 1,74 tot € 5,86€ 4,84 Incl. BTWExcl. BTW
€ 4,34 € 6,64Prijsklasse: € 5,25€ 4,34 tot € 8,03€ 6,64 Incl. BTWExcl. BTW
| Kleur | Lila |
|---|---|
| Maat | 24 mm x 50 m, 36 mm x 50 m |
| Merk | Kip |
| Categorie | Maskingtape |
| Breedte rol | 24 mm, 36 mm |
| Lengte rol | 50 m |
| Ondergond | Gevoelige ondergronden |
| Kleefkracht | Licht klevend |
| Inzetduur binnen | 2 maanden |
| Temperatuurbestendigheid | tot 60°C |
De KIP 309 Washi-Tec delicate is een premium afplaktape die speciaal ontworpen is voor het afplakken van extra gevoelige en kwetsbare ondergronden. De tape is vervaardigd uit fijn Japans Washi-papier, waardoor je strakke, scherpe verflijnen krijgt zonder verfuitlopers of rafelige randen.
De tape heeft een lage kleefkracht, waardoor hij veilig kan worden toegepast op ondergronden zoals: vers geschilderde muren, behang (ook papierbehang), lakwerk, gipsplaten, decoratieve coatings en kalkverf.
De tape hecht betrouwbaar, maar laat zich probleemloos verwijderen zonder lijmresten achter te laten.Dankzij de Washi-Tec technologie blijft de tape vlak liggen, krimpt hij niet en scheurt hij niet tijdens verwijderen. Hierdoor behaal je een professioneel resultaat

Op voorraad
€ 1,74 € 4,84Prijsklasse: € 2,11€ 1,74 tot € 5,86€ 4,84 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 3,10 € 4,71Prijsklasse: € 3,75€ 3,10 tot € 5,70€ 4,71 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 1,37 € 3,00Prijsklasse: € 1,66€ 1,37 tot € 3,63€ 3,00 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 3,93 € 5,67Prijsklasse: € 4,76€ 3,93 tot € 6,86€ 5,67 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 6,07 € 7,45Prijsklasse: € 7,34€ 6,07 tot € 9,01€ 7,45 Incl. BTWExcl. BTW