
Maskingtape Sensitive
Op voorraad
€ 1,74 € 4,84Prijsklasse: € 2,11€ 1,74 tot € 5,86€ 4,84 Incl. BTWExcl. BTW
€ 6,07 € 7,45Prijsklasse: € 7,34€ 6,07 tot € 9,01€ 7,45 Incl. BTWExcl. BTW
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Maat | 24 mm x 50 m, 36 mm x 50 m |
| Merk | Kip |
| Categorie | Maskingtape |
| Breedte rol | 24 mm, 36 mm |
| Lengte rol | 50 m |
| Ondergond | Gladde en ruwe ondergonden |
| Kleefkracht | Goede kleefkracht |
| Inzetduur binnen | 6 maanden |
| Inzetduur buiten | 5 maanden |
| Temperatuurbestendigheid | tot 100°C |
| Kenmerken | Uv- en vochtbestendig, vezelversterkt |
De extra strong washitape is ontworpen voor veeleisende projecten waarbij kracht en precisie essentieel zijn. De tape bestaat uit ultradun Japans washi papier dat is versterkt met extra lange jinzokei vezels, waardoor het materiaal uitzonderlijk stabiel blijft tijdens gebruik. Dit voorkomt dat verf onder de randen doorloopt en resulteert in strakke en scherpe lijnen op diverse ondergronden. De tape plakt enigzins ook op vochtige ondergronden.
De hoogwaardige acrylaatlijm hecht zelfs op licht vochtige oppervlakken en blijft betrouwbaar bij langdurige inzet. De tape is UV bestendig tot vijf maanden buitenshuis en kan zes maanden binnenshuis ingezet worden.

Op voorraad
€ 1,74 € 4,84Prijsklasse: € 2,11€ 1,74 tot € 5,86€ 4,84 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 4,34 € 6,64Prijsklasse: € 5,25€ 4,34 tot € 8,03€ 6,64 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 1,37 € 3,00Prijsklasse: € 1,66€ 1,37 tot € 3,63€ 3,00 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 3,93 € 5,67Prijsklasse: € 4,76€ 3,93 tot € 6,86€ 5,67 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 3,10 € 4,71Prijsklasse: € 3,75€ 3,10 tot € 5,70€ 4,71 Incl. BTWExcl. BTW