
Maskingtape Crepe
Op voorraad
€ 1,40 € 2,13Prijsklasse: € 1,69€ 1,40 tot € 2,58€ 2,13 Incl. BTWExcl. BTW
€ 2,88 € 4,36Prijsklasse: € 3,49€ 2,88 tot € 5,28€ 4,36 Incl. BTWExcl. BTW
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Maat | 25 mm x 50 m, 38 mm x 50 m |
| Merk | Woodfield |
| Categorie | Maskingtape |
| Breedte rol | 25 mm, 38 mm |
| Lengte rol | 50 m |
| Kenmerken | Schoonverwijderbaar, bestand tegen thinner, kan gebruikt worden met acryl en alkyd verfen |
| Ondergond | Verschillende ondergronden |
| Kleefkracht | Sterk klevend |
| Inzetduur binnen | 6 maanden |
Woodfield Maskingtape Superieur is ontwikkeld voor schilders en stukadoors die behoefte hebben aan een tape die onder alle omstandigheden betrouwbaar blijft. Deze tape heeft een hoge kleefkracht waardoor hij uitstekend hecht op uiteenlopende ondergronden zoals hout, glas, kunststof en verf. Zelfs wanneer de tape nat wordt blijft hij goed op zijn plek wat hem ideaal maakt voor intensief werk binnen en buiten.
Ondanks de sterke hechting laat de tape na gebruik geen lijmresten achter. De combinatie van professionele kwaliteit, duurzaamheid en watervastheid maakt deze tape geschikt voor nauwkeurig afplakwerk en strakke lijnen. Een veelzijdige keuze voor zowel schilders als stukadoors.

Op voorraad
€ 1,40 € 2,13Prijsklasse: € 1,69€ 1,40 tot € 2,58€ 2,13 Incl. BTWExcl. BTW