
Maskingtape Sensitive
Op voorraad
€ 1,74 € 4,84Prijsklasse: € 2,11€ 1,74 tot € 5,86€ 4,84 Incl. BTWExcl. BTW
€ 10,83€ 8,95 Incl. BTWExcl. BTW
| Kleur | Geel/Blauw |
|---|---|
| Maat | 24/16 mm x 25 m |
| Merk | Kip |
| Categorie | Maskingtape |
| Breedte rol | 24/16 mm |
| Lengte rol | 25 m |
| Ondergond | Gladde en licht ruwe ondergonden |
| Kleefkracht | Goede kleefkracht |
| Inzetduur binnen | 6 maanden |
| Inzetduur buiten | 2 maanden |
| Temperatuurbestendigheid | tot 100°C |
| Kenmerken | Uv-betsendig, meerdere lagen |
De multi-tape combineert twee hoogwaardige materialen in één product en maakt afplakken aanzienlijk efficiënter. De bovenste laag bestaat uit robuuste textieltape die bestand is tegen intensieve belasting, ideaal voor kitten, pleisterwerk en ruwe voorbereidende werkzaamheden.
Daaronder ligt de Washi-Tec tape die zich strak vormt naar de ondergrond en een scherp aflakresultaat garandeert.
Dankzij de easystripe technologie verwijder je de textieltape moeiteloos zonder de Washi-Tec laag los te trekken. Hierdoor kan je direct doorwerken met schilderen of lakken zonder opnieuw af te plakken. De offset tussen beide tapes zorgt ervoor dat ook de onderrand van de eerste laag volledig wordt meegecoat voor een bijzonder nette afwerking. De tape is UV- bestendig en geschikt voor langdurig gebruik binnen en buiten.

Op voorraad
€ 1,74 € 4,84Prijsklasse: € 2,11€ 1,74 tot € 5,86€ 4,84 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 4,34 € 6,64Prijsklasse: € 5,25€ 4,34 tot € 8,03€ 6,64 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 1,77 € 4,65Prijsklasse: € 2,14€ 1,77 tot € 5,63€ 4,65 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 6,07 € 7,45Prijsklasse: € 7,34€ 6,07 tot € 9,01€ 7,45 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 1,37 € 3,00Prijsklasse: € 1,66€ 1,37 tot € 3,63€ 3,00 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 3,10 € 4,71Prijsklasse: € 3,75€ 3,10 tot € 5,70€ 4,71 Incl. BTWExcl. BTW