
Maskingtape Stuc Pro
Op voorraad
€ 1,91 € 2,89Prijsklasse: € 2,31€ 1,91 tot € 3,50€ 2,89 Incl. BTWExcl. BTW
€ 3,96€ 3,27 Incl. BTWExcl. BTW
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Maat | 38 mm x 33 m |
| Merk | Kip |
| Categorie | Stukadoorstape |
| Breedte rol | 38 mm |
| Lengte rol | 33 m |
| Ondergond | Licht ruwe tot ruwe ondergronden |
| Kleefkracht | Sterk klevend |
| Inzetduur binnen | 3 weken |
| Inzetduur buiten | 3 weken |
| Temperatuurbestendigheid | tot 60°C |
| Kenmerken | Uv- en vochtbestendig |
De stukadoorstape is speciaal ontwikkeld voor professionele stukadoors en schilders die een tape nodig hebben die stevig blijft zitten op ruwe, poreuze en stoffige ondergronden. Dankzij de krachtige kleeflaag hecht de tape uitstekend op ondergronden zoals stucwerk, baksteen, spack, pleister, beton en ruw hout. Dit maakt de tape perfect voor het afplakken tijdens stuc-, spuit-, egalisatie- en reparatiewerk.
De tape is voorzien van een vochtbestendige coating, waardoor hij niet snel loslaat bij contact met natte materialen zoals gips, pleister of latex. Tegelijkertijd is de KIP 3315 scheurvast, UV-bestendig en laat hij zich – ondanks de sterke grip – netjes verwijderen zonder storende lijmresten. Dit voorkomt tijdrovende nabewerking.

Op voorraad
€ 1,91 € 2,89Prijsklasse: € 2,31€ 1,91 tot € 3,50€ 2,89 Incl. BTWExcl. BTW