
Maskingtape Sensitive
Op voorraad
€ 1,74 € 4,84Prijsklasse: € 2,11€ 1,74 tot € 5,86€ 4,84 Incl. BTWExcl. BTW
€ 3,10 € 4,71Prijsklasse: € 3,75€ 3,10 tot € 5,70€ 4,71 Incl. BTWExcl. BTW
| Kleur | Oranje |
|---|---|
| Maat | 24 mm x 50 m, 30 mm x 50 m, 36 mm x 50 m |
| Merk | Kip |
| Categorie | Maskingtape |
| Breedte rol | 24 mm, 30 mm, 36 mm |
| Lengte rol | 50 m |
| Ondergond | Gladde en licht ruwe ondergonden |
| Kleefkracht | Goede kleefkracht |
| Inzetduur binnen | 3 maanden |
| Inzetduur buiten | 4 weken |
| Temperatuurbestendigheid | tot 100°C |
| Kenmerken | Uv-bestendig |
KIP 3608 Washi-Tec standard is ontworpen voor nauwkeurig afplakken bij schilderwerk op gladde en licht ruwe ondergronden. De tape is gemaakt van dun en flexibel Washi-Tec papier dat zich strak laat aanbrengen en scherpe lijnen creëert zonder dat verf onder de rand doorloopt. De tape zorgt voor een stabiele afwerking tijdens toepassingen op muren, kozijnen en interieurs.
De hoogwaardige acrylaatlijm hecht goed maar blijft schoon verwijderbaar. De tape is UV-bestendig en geschikt voor langdurig gebruik binnen en tijdelijk gebruik buiten.

Op voorraad
€ 1,74 € 4,84Prijsklasse: € 2,11€ 1,74 tot € 5,86€ 4,84 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 6,07 € 7,45Prijsklasse: € 7,34€ 6,07 tot € 9,01€ 7,45 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 1,37 € 3,00Prijsklasse: € 1,66€ 1,37 tot € 3,63€ 3,00 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 3,93 € 5,67Prijsklasse: € 4,76€ 3,93 tot € 6,86€ 5,67 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 1,77 € 4,65Prijsklasse: € 2,14€ 1,77 tot € 5,63€ 4,65 Incl. BTWExcl. BTW