
Maskingtape Sensitive
Op voorraad
€ 1,74 € 4,84Prijsklasse: € 2,11€ 1,74 tot € 5,86€ 4,84 Incl. BTWExcl. BTW
€ 25,03€ 20,69 Incl. BTWExcl. BTW
| Kleur | Lila |
|---|---|
| Maat | 225 mm x 30 m |
| Merk | Kip |
| Categorie | Maskingtape |
| Breedte rol | 225 mm |
| Lengte rol | 30 m |
| Ondergond | Gevoelige ondergronden |
| Kleefkracht | Licht klevend |
| Inzetduur binnen | 2 maanden |
| Temperatuurbestendigheid | tot 60°C |
| Kenmerken | Voor gevoelige oppervlakken, geschikt voor airless-toepassingen |
De cover is ontwikkeld als premium maskeeroplossing voor grote en gevoelige oppervlakken. Het volledig zelfklevende Washi-Tec papier is extreem dun en soepel, maar blijft tegelijk zeer scheurvast en stabiel. Deze combinatie maakt het mogelijk om nauwkeurig af te plakken op gladde en licht gestructureerde oppervlakken, zonder dat verf onder het papier doorloopt.
Dankzij de vochtbestendige structuur is dit maskeerpapier geschikt voor werkzaamheden waarbij spuitnevel of lakbelasting aanwezig is. Het materiaal heeft verfabsorberende eigenschappen, waardoor zowel conventionele als watergedragen lakken worden vastgehouden zonder door te slaan op het oppervlak. Hierdoor is KIP 396 ideaal voor airless toepassingen en renovatieprojecten. Het product laat zich gemakkelijk verwijderen zonder lijmresten, blijft tot twee maanden betrouwbaar zitten

Op voorraad
€ 1,74 € 4,84Prijsklasse: € 2,11€ 1,74 tot € 5,86€ 4,84 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 3,10 € 4,71Prijsklasse: € 3,75€ 3,10 tot € 5,70€ 4,71 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 1,37 € 3,00Prijsklasse: € 1,66€ 1,37 tot € 3,63€ 3,00 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 3,93 € 5,67Prijsklasse: € 4,76€ 3,93 tot € 6,86€ 5,67 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 6,07 € 7,45Prijsklasse: € 7,34€ 6,07 tot € 9,01€ 7,45 Incl. BTWExcl. BTW

Op voorraad
€ 1,77 € 4,65Prijsklasse: € 2,14€ 1,77 tot € 5,63€ 4,65 Incl. BTWExcl. BTW