KIP 363 MASKING-TEC® Stucco-Tape
€ 4,78€ 3,95 Incl. BTWExcl. BTW
Specificaties
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Maat | 36 mm x 50 m |
| Merk | Kip |
| Categorie | Stukadoorstape |
| Breedte rol | 36 mm |
| Lengte rol | 50 m |
| Ondergond | Gladde en licht ruwe ondergonden |
| Kleefkracht | Sterk klevend |
| Inzetduur binnen | 6 weken |
| Inzetduur buiten | 6 weken |
| Temperatuurbestendigheid | tot 110°C |
| Kenmerken | Uv- en vochtbestendig |
Productomschrijving
KIP 363 MASKING-TEC Stucco-Tape is ontwikkeld voor professionals die dagelijks werken met stuc, pleister en egalisatie. De tape bestaat uit een licht gecrêpte drager met natuurrubberlijm, waardoor deze uitstekend hecht op ruwe ondergronden zoals onbehandeld metselwerk en beton.
Dankzij de hoge vochtbestendigheid blijft de tape ook tijdens natte stucprocessen goed op zijn plaats. De tape kan tot zes weken blijven zitten zonder zijn kracht te verliezen en laat zich daarna schoon verwijderen zonder lijmresten. Daarnaast is de 363 UV-bestendig en temperatuurbestendig tot 110 graden Celsius, waardoor de tape zowel binnen als buiten duurzaam inzetbaar is.

