KIP 358 Beton- en steenband
€ 12,64€ 10,45 Incl. BTWExcl. BTW
Specificaties
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Maat | 44 mm x 50 m |
| Merk | Kip |
| Categorie | Steenband |
| Breedte rol | 44 mm |
| Lengte rol | 50 m |
| Ondergond | Ruwe ondergronden |
| Kleefkracht | Sterk klevend |
| Inzetduur binnen | 2 weken |
| Inzetduur buiten | 2 weken |
| Temperatuurbestendigheid | -50°C tot tot 65°C |
| Kenmerken | Uv-bestendig |
Productomschrijving
KIP 358 Beton- en steenband is ontwikkeld voor veeleisende toepassingen op ruwe ondergronden waar standaard tapes tekortschieten. De tape bestaat uit een stevig 32-mesh textielweefsel dat is voorzien van rubberlijm en een PE-laminering. Hierdoor is de tape niet alleen bijzonder plooibaar, maar ook waterafstotend en bestand tegen langdurige belasting.
Dankzij de hoge aanvangshechting sluit de tape direct aan op oppervlakken zoals beton, steen en metselwerk, zelfs bij lage temperaturen tot min 55 graden. De tape is UV-bestendig en blijft tot twee weken schoon verwijderbaar wanneer deze buiten wordt gebruikt. Dit maakt de 358 ideaal voor afdekwerkzaamheden, zandstraalreparaties en bouwprojecten.


