Soudal REPA-CRYL D
€ 5,32€ 4,40 Incl. BTWExcl. BTW
Specificaties
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Maat | 310 ml |
| Merk | SOUDAL |
| Categorie | Acrylaat kit |
| Hoeveelheid | 310 ml |
| Basis | Acrylaatdispersie |
| Ondergrond | Poreuze oppervlakten |
| Overschilderbaar na uitharding | Ja, met acryl en alkyd verven |
| Temperatuurbestendigheid | -20°C tot 80°C |
| Toepassing | Afdichtsmiddel voor het repareren van scheuren in bijvoorbeeld gips, aansluitvoegen aan vensterbanken, tussen plint en muur en tussen metselwerk |
| Eigenschappen | Korrelig uiterlijk, makkelijk in te wassen bij scheuren, direct overschilderbaar, zeer goede hechting |
Productomschrijving
De repacryl d van Soudal is een hoogwaardige, plasto-elastische acrylaatkit met korrelige structuur, speciaal ontwikkeld voor het repareren van scheuren en naden in pleister-, spack- en metselwerk. Dankzij de unieke granulaire samenstelling valt de reparatie na afwerking nauwelijks op, waardoor dit product ideaal is voor wanden en plafonds met structuur.
De kit is eenvoudig in scheuren te wassen of te modelleren met een natte spons, kwast of plamuurmes, waardoor je een naadloos en onzichtbaar eindresultaat creëert. De repa-cryl hecht uitstekend op alle gangbare poreuze bouwmaterialen zoals gips, stucwerk, kalkzandsteen, cellenbeton en hout. Bovendien is de kit direct met muurverf overschilderbaar, ideaal voor snelle renovatieprojecten.
Na uitharding blijft de kit licht elastisch, waardoor scheurvorming door werking van het materiaal wordt geminimaliseerd. Dankzij een temperatuurbestendigheid van −20°C tot +80°C en een verwerkingstemperatuur van +5°C tot +30°C is het product breed inzetbaar
Gerelateerde producten

Den Braven Acryl-W
Op voorraad
€ 2,02 € 2,16Prijsklasse: € 2,44€ 2,02 tot € 2,61€ 2,16 Incl. BTWExcl. BTW




