HMX Paint Pro
€ 5,53€ 4,57 Incl. BTWExcl. BTW
Specificaties
| Kleur | Antraciet, RAL7016, Creme, RAL9001, Grijs, RAL7001, Wit, RAL9010, Zwart, RAL9005 |
|---|---|
| Maat | 300 ml |
| Merk | SOUDAL |
| Categorie | Acrylaat voegkit |
| Hoeveelheid | 300 ml |
| Basis | HMX Polymeer |
| Ondergrond | Alle gebruikelijke bouwondergronden |
| Overschilderbaar na uitharding | Ja, met acryl en alkyd verven |
| Temperatuurbestendigheid | -20°C tot 80°C |
| Toepassing | Alle gebruikelijke interieurvoegen met hoge beweging |
| Eigenschappen | Reukloos, UV-bestendig, zeer verouderingsbestendig, blijvend elastisch, overschilderbaar en maakt geen vlekken op natuursteen |
Productomschrijving
Soudal HMX Paint Pro is een professionele, elastische 1-component voegkit op basis van de revolutionaire HMX-technologie (Hydro Modified X-linked). Deze technologie combineert de verwerkingskwaliteit van een acrylaatkit met de duurzaamheid en elasticiteit van een premium silicone. Hierdoor is HMX Paint Pro geschikt voor vrijwel alle soorten bouwvoegen, zowel binnen als buiten, inclusief voegen die worden blootgesteld aan hoge beweging.
De kit heeft een uitzonderlijk sterke hechting op materialen zoals beton, pleisterwerk, PVC, aluminium, metselwerk en natuursteen, zonder kans op vlekvorming (ISO 16938-1). Dankzij de waterbestendigheid, XS1-sanitaire classificatie en schimmelongevoeligheid is HMX Paint Pro ideaal voor badkamers, keukens en andere vochtige ruimtes. De kit is na volledige uitharding perfect overschilderbaar met zowel watergedragen als alkydsystemen. HMX Paint Pro heeft zeer lage emissies (EC1 Plus) en bevat geen isocyanaten of oplosmiddelen, voor een veilig en duurzaam gebruik.
Gerelateerde producten

Den Braven Acryl-W
Op voorraad
€ 2,02 € 2,16Prijsklasse: € 2,44€ 2,02 tot € 2,61€ 2,16 Incl. BTWExcl. BTW



