Den Braven Acryl Exterior+
€ 2,86 € 3,17Prijsklasse: € 3,46€ 2,86 tot € 3,84€ 3,17 Incl. BTWExcl. BTW
Specificaties
| Kleur | Grijs, Wit |
|---|---|
| Maat | 310 ml |
| Merk | Zwaluw |
| Categorie | Acrylaat kit |
| Hoeveelheid | 310 ml |
| Basis | Acrylaatdispersie |
| Ondergrond | Beton, metselwerk, steen, gips en hout |
| Overschilderbaar na uitharding | Ja, met acryl en alkyd verven |
| Temperatuurbestendigheid | -20°C tot 75°C |
| Toepassing | Aansluitvoegen tussen vensterbanken, trappen, plafonds, beton, gips, kalkzandsteen, houten en metalenkozijnen |
| Eigenschappen | Regenbestendig |
Productomschrijving
Zwaluw Acryl Exterior+ is een professioneel inzetbare acrylaatkit die zich onderscheidt door snelle regenbestendigheid direct na het aanbrengen. Hierdoor kun je ook bij wisselende weersomstandigheden doorwerken zonder risico op uitspoelen.
De kit vormt na uitharding een duurzaam plasto elastisch rubber dat bewegingen van materialen goed opvangt. De kit hecht uitstekend op vele ondergronden zoals hout, metselwerk, beton, gipsplaten, kalkzandsteen, metalen kozijnen en vensterbanken.
Ook is de kit vrijwel reukloos, eenvoudig te verwerken en hecht zelfs op licht vochtige oppervlakken. Daarnaast is hij overschilderbaar met zowel watergedragen als synthetische lakken en daarmee geschikt voor uiteenlopende afwerkingen.
Gerelateerde producten

Den Braven Acryl-W
Op voorraad
€ 2,02 € 2,16Prijsklasse: € 2,44€ 2,02 tot € 2,61€ 2,16 Incl. BTWExcl. BTW




