SOUDAFILL Express
€ 5,91€ 4,88 Incl. BTWExcl. BTW
Specificaties
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Maat | 310 ml |
| Merk | SOUDAL |
| Categorie | Acrylaat vulmiddel |
| Hoeveelheid | 310 ml |
| Basis | Acrylaatdispersie |
| Ondergrond | Alle gangbare poreuze bouwondergronden |
| Overschilderbaar na uitharding | Onmiddelijk overschilderbaar |
| Temperatuurbestendigheid | -20°C tot 80°C |
| Toepassing | Herstellen van kleine gaten en scheurtjes in pleisterwerk en beton, opvullen van schroefgaten in muren en plafonds, repareren van krimpscheuren en barsten in stucwerk en sierpleister |
| Eigenschappen | Snelle uitharding, krimpt niet, goede hechting |
Productomschrijving
De soudalfill express is een hoogwaardig, gebruiksklaar vul- en afdichtmiddel op basis van acrylaatdispersie, ontworpen voor het snel repareren van scheuren, barsten, schroefgaten en naden in wanden en plafonds. Dankzij de ultrasnelle huidvorming (ca. 5 minuten) en het feit dat de filler na 30 minuten schuurbaar is, is dit product perfect voor renovaties.
SOUDAFILL Express is ideaal voor binnenreparaties op alle poreuze materialen zoals pleisterwerk, gipsplaten, sierpleister, metselwerk, beton en gasbeton. Het product is volledig krimpvrij, wat betekent dat éénmalig aanbrengen meestal voldoende is. De massa is gemakkelijk glad te strijken met een nat plamuurmes of troffel en kan onmiddellijk worden overschilderd met de meeste muurverven.
Gerelateerde producten

Den Braven Plasterboard-Filler
Op voorraad
€ 13,93 € 38,81Prijsklasse: € 16,86€ 13,93 tot € 46,96€ 38,81 Incl. BTWExcl. BTW

