Den Braven Isoleerspray
€ 13,37€ 11,05 Incl. BTWExcl. BTW
Specificaties
| Kleur | Mat wit |
|---|---|
| Maat | 400 ml |
| Merk | Zwaluw |
| Categorie | Isoleer spray |
| Hoeveelheid | 400 ml |
| Basis | Acryl primer |
| Ondergrond | Schimmel, vocht en aanslag op gips, behang en metselwerk |
| Overschilderbaar na uitharding | Ja, met muur of gevelverf |
| Temperatuurbestendigheid | tot 300°C |
| Toepassing | isolerende acrylprimer voor met aanslag besmette wand- of verflagen |
| Eigenschappen | Droogt zeer snel, voorkomt uitbreiding van vocht of schimmelplekken, overschilderbaar |
Productomschrijving
De isoleerspray van Zwaluw is een hoogwaardige, mat-witte isolerende acrylprimer voor het herstellen van wanden en plafonds die zijn aangetast door vocht, schimmel of vervuilingsplekken. Deze professionele spray sluit vervuiling hermetisch af zodat deze niet meer doordringt in nieuwe verf- of gevelcoatings. Daarmee is het de perfecte voorbehandeling voor renovatie of schadeherstel van binnenmuren.
De spray is geschikt voor gipsplaten, behang, stucwerk, metselwerk en andere poreuze ondergronden. Door de snelle droging na circa 10 minuten kun je snel doorwerken. Bij hardnekkige plekken kan het product in meerdere dunne lagen worden aangebracht, met korte beluchting tussen de lagen, zonder risico op doorbloeding.
Met eigenschappen zoals sneldrogend, overschilderbaar, lood- en chromaatvrij, past deze spray perfect in professionele schilders- en onderhoudswerkzaamheden.
