Glaskit TS
€ 6,05€ 5,00 Incl. BTWExcl. BTW
Specificaties
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Maat | 290 ml |
| Merk | SOUDAL |
| Categorie | Glaskit |
| Hoeveelheid | 290 ml |
| Basis | SMX Hybride polymeer |
| Ondergrond | Glas, gelakt hout, PVC, beton, aluminium |
| Overschilderbaar na uitharding | Ja, met acryl en alkyd verven |
| Temperatuurbestendigheid | -40°C tot 90°C |
| Toepassing | Beglazing voegen, topafdichting tussen glas- en raamprofielen en hoelafdichting (volgens NPR 3577), aansluit- en uitzetvoegen tussen raamkozijnen en muren |
| Eigenschappen | Anti-inkbraak conform PKVW, geen vorming van luchtbellen, uv-bestendig |
Productomschrijving
Glaskit TS is een professionele beglazings- en voegkit op basis van MS-polymeer, speciaal ontwikkeld voor overschilderde beglazingsvoegen en aansluitvoegen volgens NPR 3577. De kit biedt een zeer goede hechting op glas, aluminium, PVC en vrijwel alle gebruikelijke bouwmaterialen, zelfs wanneer de ondergrond licht vochtig is.
Dankzij de hoge elasticiteit en uitstekende mechanische eigenschappen blijft de kit langdurig flexibel, waardoor bewegingen in raam- en gevelelementen veilig worden opgevangen. Deze kit is bijzonder duurzaam door de uitstekende weer- en UV-bestendigheid en door de blaasvrije verwerking, zelfs bij warm of vochtig weer.
Het product bevat geen isocyanaten, oplosmiddelen, zuren of halogenen, en voldoet aan de eisen van het Politie Keurmerk Veilig Wonen voor anti-inbraakbeglazing. Na uitharding kan Glaskit TS zonder problemen worden overschilderd met zowel watergedragen als alkydharsverven
