FIX – ALL Flexi
€ 10,69€ 8,83 Incl. BTWExcl. BTW
Specificaties
| Kleur | Grijs, Wit, Zwart |
|---|---|
| Maat | 290 ml |
| Merk | SOUDAL |
| Categorie | Hybride lijmkit |
| Hoeveelheid | 290 ml |
| Basis | SMX Hybride polymeer |
| Ondergrond | Acryl bladen, aluminium, keramische tegels, gelakt hout, metaal, beton, gevelsteen, natuursteen, kunststoffen, PVC |
| Overschilderbaar na uitharding | Ja, met watergedragen verven |
| Temperatuurbestendigheid | -40°C tot 90°C |
| Toepassing | Verlijming van vibrerende constructies, afdichten van voegen |
| Eigenschappen | Blijvend elastisch, geurarm, ongevoelig voor schimmel, uv-bestendig, overschilderbaar |
Productomschrijving
Soudal Fix ALL Flexi is een hoogwaardige hybride lijmkit op basis van SMX-polymeer. Dankzij de uitzonderlijke flexibiliteit en sterke hechting is dit product geschikt voor zowel constructieve verlijmingen als duurzame afdichtingen. De kit blijft elastisch na uitharding en is bestand tegen beweging, trillingen en uitzetting van materialen. Hierdoor is Fix ALL Flexi een ideale oplossing voor binnen- en buitentoepassingen, zelfs bij wisselende temperaturen of vochtige omstandigheden.
De lijmkit hecht direct op bijna alle bouwmaterialen, waaronder natuursteen, PVC, keramiek, metaal, hout, gips en lakwerk. Dankzij de XS1-schimmelbescherming kan de kit veilig worden gebruikt in sanitaire ruimtes zoals keukens, badkamers en douches. De formule bevat geen oplosmiddelen, zuren, isocyanaten of schadelijke emissies, waardoor de kit vrijwel geurloos is en onder EC1+ valt, de hoogste klasse voor lage uitstoot.




